Součástí knihovny CCPU-34 jsou již v tuto chvíli moduly pro generování webového rozhraní přímo spojeného s projektem.
Stejný příklad jako na CCPU-03, tj. nastavení modulu Ekviterm lze udělat s minimem úsilí. Nejprve si vytvoříme projekt, který bude obsahovat modul Ekviterm, vytáhneme z něm "grafické SETPARy" pro posuv a sklon (pod modulem) a vše připojíme na dynamický modul WWW Page Ex. Vše je vidět na prvním obrázku.
Dynamickému modulu WWW Page Ex lze nastavit délku (po dvojici vstupů - název a hodnota). Název se nám ve výsledné stránce objeví jako text před hodnotou (pokud název začíná podtržítkem, tak se vygeneruje pouze zobrazovací část a nevygeneruje se políčko pro zadání nové hodnoty, tj. pro zápis).
Dále v tomto modulu vyplníme parametry - viz druhý obrázek - název stránky (v našem případě main0), název záložky (v našem případě Ekviterm) a úroveň přístupu (v našem případě 0, tj. přístup bez nutnosti přihlášení).
Projekt přeložíme do centrály a můžeme se podívat na vygenerovanou stránku. Ta je dostupná na IP centrály, tj. například 192.168.222.29 a ve složce fred, takže výsledná adresa je (naší stránce jsme dali název main0):
http://192.168.222.29/fred/main0.html
Stránku si můžete prohlédnout na třetím obrázku. Stránka je "živá" - hodnoty se občerstvují každé 2s bez znovunačítání (AJAX). V pravém dolním rohu je "LED" od komunikace (zelená = ok, šedá = v procesu, červená = chyba). Změnit hodnotu parametru lze vyplněním políčka a stiskem tlačítka Nastavit.
Na stránce je možné mít libovolný počet zobrazovaných hodnot a nastavitelných hodnot (nastavovat se budou pouze vyplněné) - stačí natáhnout modul WWW Page Ex na potřebnou délku. Stejně tak je možné mít více modulů WWW Page Ex se zadaným stejným jménem stránky, ale jiným jménem záložky - dostaneme jednu stránku s více záložkami. A samozřejmě je možné mít více samostatných stránek.
Vzhled stránky lze jednoduše úpravou CSS souboru v centrále libovolně, tj. barvy textu, písmo, velikost, pozice, obrázek v pozadí atd.